Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin,Paylaşımın Zirveye Vurdugu adres Forumca ...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaptan Alex işbaşında!

YazarMesaj
Crazy-bebey
Yönetici
Yönetici
Crazy-bebey

Ruh Hali : Kaptan Alex işbaşında! 1172
Takım : Kaptan Alex işbaşında! 1447

Kaptan Alex işbaşında! Empty
MesajKonu: Kaptan Alex işbaşında!   Kaptan Alex işbaşında! Icon_minitime10/5/2008, 9:07 am

Kaptan Alex işbaşında! 7_230703_alex1009_414_232

Sakatlığı nedeniyle Kayserispor karşısında forma giyemeyecek olan Kaptan, arkadaşlarını motive etti: 'Kazanıp taraftarımızı mutlu edeceğinize inanıyorum.'

Sivasspor maçında acı çeke çeke oynayan, Dinamo Kiev ile yapılan Şampiyonlar Ligi maçında bir de omuzundan sakatlanıp, oyundan çıkmak zorunda kalan Kaptan Alex, bugün takımını yalnız bırakacak. Milli maç için lige verilen arada iyileşip, Kocaeli karşısında takımındaki yerini almak isteyen Brezilyalı oyuncu, sürekli arkadaşlarıyla konuşup, onları motive etmeye çalışıyor. Eksiklerin sezon başından bu yana kendilerini sıkıntıya soktuğunu ifade eden Kaptan, “Ancak çok güçlü bir kadromuz var. Sizlere güveniyorum. Bizim yokluğumuzu aratmayacağınıza eminim. Kayserispor’u yenerek, çıkış başlatacağınıza ve her zaman bize büyük destek veren taraftarımızı mutlu edeceğinize inanıyorum” sözleriyle takım arkadaşlarını bugünkü sınava hazırlamaya çalıştı.
http://www.marasultraslan.tr.gg

Kaptan Alex işbaşında!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'Alex'e dua edin
» "Alex daha iyi"