Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin,Paylaşımın Zirveye Vurdugu adres Forumca ...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lincoln: 'Bu alkışlar benim için'

YazarMesaj
Crazy-bebey
Yönetici
Yönetici
Crazy-bebey

Ruh Hali : Lincoln: 'Bu alkışlar benim için' 1172
Takım : Lincoln: 'Bu alkışlar benim için' 1447

Lincoln: 'Bu alkışlar benim için' Empty
MesajKonu: Lincoln: 'Bu alkışlar benim için'   Lincoln: 'Bu alkışlar benim için' Icon_minitime10/5/2008, 9:04 am

Lincoln: 'Bu alkışlar benim için' 7_230726_5FAN11LINCOLN-B--Y_414_232

Lincoln, Bellinzona maçındaki performanından dolayı yine taraftarlara teşekkür etti.

Lincoln, Bellinzona maçındaki performanından dolayı yine taraftarlara teşekkür etti. İşte Sambacı’nın sözleri: “Bellinzona turu geçmek için her şeyi yapmaya gelmişti. Ama oyunu kontrol etmesini bildik ve 2 gol atarak gruplara kaldık. İlk golde ceza alanı içinde düşürüldüm ve penaltı verildi. Aslında takımın penaltıcısı benim, ama topu kaptığım gibi Milan Baros’a verdim. Çünkü Baros çok formda ve her maç gol atıyordu. Taraftar işte bu hareketimi alkışladı. Milan da golünü attı. Oyunun sonuna doğru kullandığım frikiği herkes kaleye atacağımı sandı. Ama ben Yaser’in boşta olduğunu görünce topu onun kafasına kondurdum, o da ağları buldu. Taraftarlara maç boyunca verdikleri destekten ötürü teşekkür ederim. Bu destek, Sarı-Kırmızılı formayı her giyişimde beni biraz daha motive ediyor ve o alkışların değerini çok daha iyi anlıyorum.” l Yasin CAM
http://www.marasultraslan.tr.gg

Lincoln: 'Bu alkışlar benim için'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-